פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דרעי נגד "כחול לבן": "תנועה של ת"א, שתגרום לכולם לעבוד בשבת"

   יו"ר תנועת ש"ס תקף בכנס פעילים את מפלגתם של גנץ ולפיד, וצייר תרחיש לפיו המפלגה תהפוך את הנישואים במדינה לאזרחיים, תהפוך את יום השבת ליום חול - ותבטל את הכשרות. "זו סכנה גדולה", אמר דרעי

   דרעי נגד "כחול לבן": "תנועה של ת"א, שתגרום לכולם לעבוד בשבת"
   צילום: שי מכלוף

   השר אריה דרעי תקף היום (שלישי) בכנס של מפלגת ש"ס באופקים את מפלגת "כחול לבן", ואמר כי זו "תנועה של תל אביב שלא רואה אותנו ממטר". על יאיר לפיד אמר דרעי כי הוא עלול להיות ראש ממשלה, וכך "ינסו ששבת תהפוך ליום חול, כולם יעבדו בשבת, נישואים וגירושים יהיו אזרחיים, לא תהיה כשרות, לא תהיה רבנות ראשית - ולפיד יחלק את הכותל לשניים". דרעי קרא לדברים "סכנה גדולה".

   דרעי הביע את תמיכתו בממשלה בהקמת בנימין נתניהו, ואמר כי מפלגתם של בני גנץ ולפיד היא "מפלגה שהוקמה במשא ומתן ברמת אביב ובסביון, ואינה מייצגת את אופקים, נתיבות ובית אל".

   דרעי ביקש מתומכיו - "אל תתבלבלו מהסיסמאות. כמה הם אוהבים ומכבדים את המסורת. לצערי, היינו באופוזיציה שלפיד הוביל את הממשלה, לצערי הליכוד והבית היהודי היו בממשלה הזאת, ומחקו את ההישגים שלנו. אני מקווה שהרוטציה שלהם תהיה באופוזיציה, אבל גם שם הם בעיה. אנחנו רוצים את נתניהו בפתק אחד, ואת ש"ס בפתק השני".

   עוד בערוץ הבחירות של וואלה! NEWS
   תלונה נגד ניסנקורן, סרטונים אנונימיים, ועימות בימין | עדכוני בחירות
   הציוץ הראשון של רוסו, ההבהרה של לפיד | עדכוני בחירות
   "תמיד היינו בכיס שלו": כמה מנדטים איבד נתניהו ל"משעממת" מקריית שמונה?"

   כנס של מפלגת ש"ס באופקים 26 בפברואר 2019 (שי מכלוף)
   כנס של מפלגת ש"ס באופקים (צילום: שי מכלוף)

   בשבוע שעבר התייחסו גם חברי "יהדות התורה" למפלגה המשותפת, והצהירו כי לא יישבו עם לפיד בממשלה אחת. הם הצהירו כי בקמפיין הקרוב יתנו בולטות להישגים של המפלגה בקדנציה האחרונה, שלטענתם הם לא רק לציבור החרדי. "אנחנו יוצאים למערכה קשה", אמר סגן השר יעקב ליצמן, יו"ר אגודת ישראל - אחת משתי הסיעות המרכיבות את המפלגה. "מצד אחד אנחנו מאוחדים מאוד, אבל מצד שני - יש מפלגות שהתאחדו נגדנו".

   כנס של מפלגת ש"ס באופקים 26 בפברואר 2019 (שי מכלוף)
   דרעי בכנס של מפלגת ש"ס באופקים, הערב (צילום: שי מכלוף)