פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      בתום סגירת הרשימות: אלו המפלגות המתמודדות בבחירות לכנסת ה-22

      בזה אחר זה התייצבו נציגי המפלגות בפני יו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר, והגישו את רשימות המועמדים שיתמודדו ב-17 בספטמבר. הליכוד תרוץ עם אנשי כולנו, העבודה עם גשר, מרצ עם ברק ושפיר. אחרי מגעים שנמשכו עד הרגע האחרון - הימין המאוחד תרוץ בנפרד מעוצמה יהודית

      בתום סגירת הרשימות: אלו המפלגות המתמודדות בבחירות לכנסת ה-22
      סטילס: ראובן קסטרו, וידיאו: רוני כנפו, עריכה: ניב מעוז וטל רזניק

      בפעם השנייה תוך פחות משנה, הגיעו אתמול (חמישי) 32 נציגי מפלגות לוועדת הבחירות המרכזית והגישו את רשימות מועמדיהן בבחירות לכנסת ה-22. עיקר ההתרחשויות נרשמו במחנה הימין, שם עד לרגע האחרון נמשכו המגעים לייצירת איחוד בין מפלגות הימין. בשעות האחרונות לקראת סגירת הרשימות, איש עוצמה יהודית איתמר בן גביר הודיע כי המאמצים כשלו והאשים את נפתלי בנט, וכן את השרים בצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ. למרות הלחצים שנמשכו עד הרגע האחרון, והניסיונות מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו, החליטה עוצמה יהודית לרוץ כרשימה עצמאית.

      כמו כן, גם שאר המפלגות העבירו את רשימותיהן, בהן הליכוד בראשות נתניהו שהפעם כוללת גם משה כחלון וכולנו, כחול לבן בראשות בני גנץ, העבודה-גשר בראשות עמיר פרץ, ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן, וכן המחנה הדמוקרטי בראשות ניצן הורוביץ, לאחר האיחוד שהוכרז בינו לאהוד ברק וח"כ סתיו שפיר שעזבה את מפלגת העבודה. גם ש"ס התייצבה בוועדת הבחירות לצד יהדות התורה, וכן המפלגות הערביות - חד"ש, רע"ם, תע"ל ובל"ד - ששבו למתכונת הרשימה המשותפת בראשות איימן עודה.

      ישיבת ממשלה 7.7.2019 (אתר רשמי , אוהד צויגנברג)
      יו"ר הליכוד נתניהו (אוהד צויגנברג)

      רשימת הליכוד לבחירות:

      1. בנימין נתניהו
      2. יולי אדלשטיין
      3. ישראל כץ
      4. גלעד ארדן
      5. משה כחלון
      6. גדעון סער
      7. מירי רגב
      8. יריב לוין
      9. יואב גלנט
      10. ניר ברקת
      11. גילה גמליאל
      12. אבי דיכטר
      13. זאב אלקין
      14. חיים כץ
      15. אלי כהן
      16. צחי הנגבי
      17. אופיר אקוניס
      18. יובל שטייניץ
      19. ציפי חוטובלי
      20. דודי אמסלם
      21. אמיר אוחנה
      22. אופיר כץ
      23. אתי חוה עטיה
      24. יואב קיש
      25. דוד ביטן
      26. קרן ברק
      27. שלמה קרעי
      28.מיקי זוהר
      29. יפעת שאשא ביטון
      30. שרן השכל
      31. מיכל שיר
      32. קטי שטרית
      33. פטין מולא
      34. מאי גולן
      35. טלי פלוסקוב
      36. עוזי דיין
      37. אריאל קלנר

      הצהרה של לפיד וגנץ, בגני התערוכה, תל אביב (ראובן קסטרו)
      ראשי כחול לבן יעלון, לפיד, גנץ ואשכנזי (צילום: ראובן קסטרו)

      רשימת כחול לבן לבחירות:

      1. בני גנץ
      2. יאיר לפיד
      3. משה (בוגי) יעלון
      4. גבי אשכנזי
      5. אבי ניסנקורן
      6. מאיר כהן
      7. מיקי חיימוביץ'
      8. עפר שלח
      9. יועז הנדל
      10. אורנה ברביבאי
      11. מיכאל ביטון
      12. חילי טרופר
      13. יעל גרמן
      14. צבי האוזר
      15. אורית פרקש הכהן
      16. קארין אלהרר
      17. מירב כהן
      18. יואל רזבוזוב
      19. אסף זמיר
      20. יזהר שי
      21. אלעזר שטרן
      22. מיקי לוי
      23. עומר ינקלביץ'
      24. פנינה תמנו שטה
      25. ע'דיר מריח
      26. רם בן ברק
      27. אלון שוסטר
      28. יואב סגלוביץ
      29. רם שפע
      30. בועז טופורובסקי
      31. אורלי פרומן
      32. איתן גינזבורג
      33. גדי יברקן
      34. עידן רול
      35. יוראי להב הרציאנו
      36. משה מוץ מטלון
      37. עינב קאבלה

      רפי פרץ, איילת שקד, נפתלי בנט ובצלאל סמוטריץ לאחר הסכם החתימה לריצה משותפת (אתר רשמי)
      ראשי הימין המאוחד פרץ, סמוטריץ', בנט ושקד

      רשימת הימין המאוחד לבחירות:

      1. איילת שקד
      2. רפי פרץ
      3. בצלאל סמוטריץ'
      4. נפתלי בנט
      5. מוטי יוגב
      6. אופיר סופר
      7. מתן כהנא
      8. עידית סילמן
      9. רוני ססובר
      10. אורית סטרוק
      11. שי מימון
      12. שולי מועלם
      13. אלי בן דהן
      14. יוסי כהן
      15. שירלי פינטו

      יעקב ליצמן פתיחת מטה הבחירות של "יהדות התורה בבני ברק 30 במאי 2019 (אתר רשמי , קובי ריכטר/TPS)
      יו"ר יהדות התורה, ליצמן (צילום: קובי ריכטר/TPS)

      רשימת יהדות התורה לבחירות:

      1. יעקב ליצמן
      2. משה גפני
      3. מאיר פרוש
      4. אורי מקלב
      5. יעקב טסלר
      6. יעקב אשר
      7. ישראל אייכלר
      8. יצחק פינדרוס
      9. אליהו חסיד
      10. אליהו ברוכי

      אריה דרעי, השקת קמפיין הבחירות - ש"ס, ירושלים , 22.07.2019 (ראובן קסטרו)
      יו"ר ש"ס, דרעי (צילום: ראובן קסטרו)

      רשימת ש"ס לבחירות:

      1. אריה דרעי
      2. איציק כהן
      3. משולם נהרי
      4. יעקב מרגי
      5. יואב בן צור
      6. מיכאל מלכיאלי
      7. משה ארבל
      8. ינון אזולאי
      9. משה אבוטבול
      10. אוריאל בוסו

      יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן במהלך ישיבת המפלגה בגני התערוכה, תל אביב 30 ביולי 2019 (ראובן קסטרו)
      יו"ר ישראל ביתנו, ליברמן (צילם: ראובן קסטרו)

      רשימת ישראל ביתנו לבחירות:

      1. אביגדור ליברמן
      2. עודד פורר
      3. יבגני סובה
      4. אלי אבידר
      5. יוליה מלינובסקי
      6. חמד עמאר
      7. אלכס קושניר
      8. מרק אפראימוב
      9. לימור מגן תלם
      10. ד"ר אלינה ברדץ'
      11. שאדי חלול
      12. אלכס פרידמן
      13. דור דוידיאן
      14. שחר אלון

      עמיר פרץ, איציק שמולי, אורלי לוי אבקסיס,הגשת הרשימות לועדת הבחירות, 1 באוגוסט 2019 (ראובן קסטרו)
      יו"ר העבודה-גשר פרץ לצד לוי ושמולי (צילום: ראובן קסטרו)

      רשימת העבודה-גשר לבחירות:

      1. עמיר פרץ
      2. אורלי לוי-אבקסיס
      3. איציק שמולי
      4. מרב מיכאלי
      5. עמר בר-לב
      6. רויטל סויד
      7. חגי רזניק
      8. ערן חרמוני
      9. סאלח סעד
      10. כרמן אלמקייס
      11. חיליק בר
      12. גברי ברגיל
      13. מיכל בירן
      14. חלאילה אחסאן

      האיחוד בשמאל: ניצן הורוביץ יו"ר המחנה הדמוקרטי - יצרנו כוח פוליטי משמעותי שכמוהו לא היה שנים רבות (יותם רונן)
      יו"ר המחנה הדמוקרטי הורוביץ לצד שפיר וברק (צילום: יותם רונן)

      רשימת המחנה הדמוקרטי לבחירות:

      1. ניצן הורביץ
      2. סתיו שפיר
      3. יאיר גולן
      4. תמר זנדברג
      5. אילן גילאון
      6. עיסאווי פריג'
      7. יפעת ביטון
      8. יעל כהן פארן
      9. נועה רוטמן
      10. אהוד ברק
      11. גלעד קריב
      12. מוסי רז
      13. מיכל רוזין
      14. יאיא פינק
      15. סמדר שמואלי

      מנהיגי המפלגות הערביות במסיבת עיתונאים לקראת ההכרזה על איחוד, רק שבל''ד איחרו (אתר רשמי)
      צמרת הרשימה המשותפת

      רשימת הרשימה המשותפת לבחירות:

      1. איימן עודה
      2. מטאנס שחאדה
      3. אחמד טיבי
      4. מנצור עבאס
      5. עאידה תומא סלימאן
      6. וליד טהא
      7. עופר כסיף
      8. היבא יזבק
      9. אוסמה סעדי
      10. יוסף ג'בארין
      11. סעיד אלחרומי
      12. ג'אבר עסאקלה
      13. סמי אבו-שחאדה
      14. סונדוס סאלח
      15. אימאן חטיב
      16. יוסף עטאונה

      הגשת רשימות המועמדים לכנסת ה-22, כנסת ירושלים
יור זהות משה פייגלין (ראובן קסטרו)
      פייגלין לאחר הגשת הרשימה לכנסת (צילום: ראובן קסטרו)

      רשימת זהות לבחירות:

      1. משה פייגלין
      2. גלעד אלפר
      3. רונית דרור
      4. ארקדי מוטר
      5. רפאל מינס
      6. שלמה גורדון
      7. דוד יוסף שפיץ
      8. אסיה אנטוב

      איתמר בן גביר, הגשת הרשימות לועדת הבחירות, 1 באוגוסט 2019 (ראובן קסטרו)
      יו"ר עוצמה יהודית בן גביר (צילום: ראובן קסטרו)

      רשימת עוצמה יהודית:

      1. איתמר בן גביר
      2. ברוך מרזל
      3. אדווה ביטון
      4. יצחק וסרלאוף
      5. בנצי גופשטיין

      (עדכון ראשון: 1.8, 23:29)