יום סגירת הרשימות לכנסת: "כחול לבן" מובילה בסקרים על הליכוד

איחוד גוש המרכז בהנהגת גנץ ולפיד הוביל את רשימת "כחול לבן" לראש הסקרים. בסקר חדשות 12 נחשף כי הרשימה המאוחדת זוכה כיום ל-36 מנדטים, בעוד הליכוד עם 30. בסקר חדשות 13 נמצא גם כן כי מפלגת הרמטכ"לים בפסגה עם 36 מנדטים, ואילו הליכוד עם 26 בלבד

מערכת וואלה! חדשות
צילום: ארכיון וואלה!NEWS ורויטרס, עריכה: שניר דבוש

לאור האיחוד בגוש המרכז בהנהגת בני גנץ ויאיר לפיד, סקר שפורסם הערב (חמישי) בחדשות 12 חושף כי רשימת "כחול לבן" מובילה עם 36 מנדטים ואחריה מפלגת הליכוד עם 30. בסקר של החדשות 13 כחול לבן זוכה ל-36 מנדטים גם כן, ואילו הליכוד עם 26 בלבד.

בתשובה לשאלה "מי היית רוצה שיהיה ראש הממשלה לאחר הבחירות הקרובות", סקר חדשות 12 הציג כי 36% מהנשאלים ענו כי המועמד המתאים בעיניהם הוא ראש הממשלה בנימין נתניהו, ורוטציית גנץ ולפיד מובילה בפער קטן עם 37%. בסקר דומה שנערך לפני כשלושה שבועות הפער בין נתניהו לרוטציה עמד על 5% לטובת ראש הממשלה המכהן.

עם זאת, בסקר החדשות 13 נמצא כי נתניהו הוא המתאים ביותר לכהן כראש ממשלה עם 45%, לעומת בני גנץ עם 19%.

בחירות 2019 - סיקור מיוחד בוואלה! NEWS:
"במקום שיסוי - פיוס לאומי": גנץ בהצהרה ראשונה לאחר האיחוד
נתניהו על "כחול לבן": מדברים על אחדות אך רוצים מדיניות שמאל
אהוד ברק באולפן וואלה! NEWS: "אשכנזי נושא משקולות ערכיות כבדות"

עוד באותו נושא

סקר וואלה! NEWS | יממה לסגירת הרשימות: גוש הימין מאבד את היתרון

לכתבה המלאה
מובילים בסקרים. אשכנזי, לפיד, גנץ ויעלון, הערב (צילום: ראובן קסטרו)

בהמשך סקר חדשות 12 העבודה עם שמונה מנדטים, יהדות התורה עם שבעה ואחריהן הימין החדש עם שישה מנדטים, חד"ש, בל"ד והאסלאמית וכן תע"ל עם שישה. ש"ס זוכה לחמישה מנדטים וישראל ביתנו לארבעה. את הסקר סוגרים עם ארבעה מנדטים: איחוד הבית היהודי-האיחוד הלאומי ועוצמה, מרצ וכולנו.

לאחר כחול לבן והליכוד, את סקר החדשות 13 מובילות חד"ש-תע"ל עם עשרה מנדטים, אחריהן איחוד מפלגות הימין עם שמונה מנדטים, יהדות התורה עם שבעה מנדטים וש"ס עם שישה מנדטים. העבודה, ישראל ביתנו והימין החדש זוכות בסקר לחמישה מנדטים, ואילו כולנו, מרצ ורע"מ-בל"ד עם ארבעה מנדטים בלבד.

פער של שישה עד עשרה מנדטים. נתניהו, הערב (צילום: מערכת וואלה!)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully