אחרי שבועיים, דרעי חזר לש"ס: "אמשיך להנהיג את התנועה"

מקץ פסק זמן קצר במיוחד, הודיע יו"ר המפלגה שהתפטר עקב פרסום הקלטת של הרב עובדיה יוסף, כי הוא חוזר לפוליטיקה באופן רשמי. "מקבל בהכנעה את ציווי מועצת חכמי התורה. התנועה ומאות אלפי מצביעיה חשובים מהכול"

צילום: עומר מירון, גדעון צנטנר, מור שאולי; עריכה: גדי וינסטוק

אריה דרעי, יו"ר ש"ס שהתפטר לפני שבועיים, הודיע היום (שני) באופן רשמי כי הוא חוזר לראש המפלגה במסיבת עיתונאים במשרדי המפלגה, בהר החוצבים שבירושלים. זאת לאחר שבשבועיים האחרונים פיזר רמזים לגבי עתידו הפוליטי וחזרתו האפשרית.

"אני מקבל בהכנעה ובהרכנת ראש את ציווי מועצת חכמי התורה בראשותו של נשיא המועצה, הרב שלום כהן שליט"א", אמר דרעי. "כל חיי חונכתי וחינכתי לאור הציווי של 'ועשית ככל אשר יורוך', ולכן לאחר תקופה לא פשוטה שבה ערכתי חשבון נפש אישי ומשפחתי ושקלתי את מכלול השיקולים החלטתי כי תנועת ש"ס ומאות אלפי מצביעיה חשובים יותר מכל שיקול שהוא".

"בראש מורם, גאווה ונחישות אמשיך להנהיג את התנועה כדי להמשיך את מפעליו הגדולים של מרן, ולהיות לפה לכל אותם אלו שהמדינה השאירה מאחור", סיכם.

לקריאה נוספת:
"קמפיין הרדיפה" של דרעי הצליח להרים אותו בסקרים
גורם בש"ס על דרעי: "ההתפטרות שלו היא מהלך טקטי"
פטרונו של ישי: "מוכן לבקש מדרעי שיחזור לש"ס"

עוד בוואלה!

הדרך לבנות שרירים אחרי אימון: מה צריך לדעת על צריכת חלבון?

רקפת אריאלי
לכתבה המלאה
דרעי במסיבת העיתונאים, היום (צילום: יעקב כהן)

"נמשיך כולם יחד, אני אתכם, אתם יכולים לסגור את המאהל ולחזור לישיבות ללמוד תורה", אמר לפני כשבוע בפני 2,500 מתומכיו, שהקימו אוהל מחאה שהוקם בשכונת הר נוף בירושלים. יהודה אזרד, מראשי "התנזים של דרעי" (קבוצת פעילים שליוותה אותו במחאה הקודמת, כשנכנס לכלא), אמר אז: "אם הוא לא יחזור, כל ההתפתחות של הציבור המזרחי תיתקע לעשר שנים, ונצטרך להתחיל הכול מחדש".

דרעי התפטר מהכנסת לאחר פרסום הקלטה של הרב עובדיה יוסף מ-2008, שבה כונה על ידיו "רשע", ואף הוסיף כי חלקים בציבור רואים בו גנב. "מי יצביע לגנב? מי יצביע ללוקח שוחד? על ישי אין להם כלום", נשמע הרב אומר בתיעוד. מאז שוגרו לביתו של דרעי עשרות מכתבי תמיכה מרבנים ומנציגים של המפלגה ברחבי הארץ שקראו לו לשוב לתפקידו כיו"ר ש"ס.

לפניות לכתב עמרי נחמיאס: omri_n@walla.net.il

מסיבת העיתונאים, היום (צילום: יעקב כהן)
(צילום: יעקב כהן)
דרעי ביציאה ממסיבת העיתונאים (צילום: יעקב כהן)
חברי הכנסת אברהם מיכאלי ויעקב מרגי מש"ס ביציאה ממסיבת העיתונאים (צילום: טלי מאייר )
חבר הכנסת ניסים זאב (צילום: טלי מאייר )
חבר הכנסת משולם נהרי (צילום: טלי מאייר )
חבר הכנסת יצחק יעקנין (צילום: טלי מאייר )

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully